CTIF
Hjem Sitemap Send Mail

Kontakt

Styrets sammensetning:

Norske medlemmer i CTIFs komiteer:

Leder: Ole J. Hansen (Brann/Redning - Oslo Lufthavn)
Epost:
ole@ctif.no
telefon: +47 906 19 465

Nestleder: Carsten Aschim (DSB)
Epost:
carsten.aschim@dsb.no
telefon: +47 91 78 91 36

Sekretær/kasserer webredaktør: Janne Hovdenakk (NBLF)
Epost: 
janne@follobrannvesen.no 
telefon: +47 957 53 428

Styremedlem: Peter Due, (konsulent)
Epost:
peter@due.no
telefon: +47 959 22 351

Styremedlem: Per Arne Lindvik (Teknologisk Institutt)
Epost: 
pal@ti.no
telefon: +47 911 23 985

Styremedlem: Jan Olav Vagle (Larvik Brannvesen)
Epost:
jan.olav.vagle@larvik.kommune.no
telefon: +47 982 31 744 

Styremedlem: Ove Brandt, Finans norge
Epost:
ove.brandt@finansnorge.no
telefon: +47

Brannidrettskomiteen:
Rolf B. Sandslett, Karmøy Brannvesen
Epost:
bertrand@skudeneshavn.info

Flyplasskomiteen:
Ole J. Hansen, Brann/Redning - Oslo Lufthavn
Epost:
ole-jakob.hansen@osl.no

Historie og brannmuseums komiteen:
Rolf B. Sandslett, Karmøy Brann- og Redningsvesen
Epost: bertrand@skudeneshavn.info

Forebyggende komiteen:
Janne Hovdenakk,
Epost: janne@follobrannvesen.no 

Skogbrann-komiteen:
Karina Halvorsen, Skien brannvesen
Epost: Carina.halvorsen@skien.kommune.no

Extrecation and New technologi:
Carsten Aschim, DSB
Epost: carsten.aschim@dsb.no

Kvinner i brannvesenet-komiteen:
Rita Kirsebom, Kongsberg brann og redning
Epost:rita.kirsebom@kongsberg.kommune.no


 


 

Nyheter
CTIF arrangerer Tunellbrannseminar 10 - 11 Mai 2017. Seminaret gjennomføres i Egenes sine lokaler i Flekkefjord.

Sponsorer

 

 





Sponse CTIF? 
Trykk her

Copyright - CTIF